yorum 1

Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri | Süleymanpaşa Tekirdağ

Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesinde kayıtlı olan Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri Süleymanpaşa müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri Tekirdağ adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri Adresi

Adres: Turgut Mahallesi, Şehit Yüzbaşı Mayadağlı Caddesi, Yeni Otogar Binası No: 21 Kat: 2, Eskicami, Tekirdağ , Tekirdağ, Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri Telefon Numarası

Telefon: (282) 261 9136

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Tekirdağ Özel Halk Otobüsleri Süleymanpaşa Tekirdağ iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası | Malkara Tekirdağ başlıklı firmamız da Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası adres, Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası iletişim ve Malkara Şoförler ve Otomobilciler Odası şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. Fatih yıldız

    59 KL 777 plakalı halk otobüsü Baykal’a istikameti pazar ışıktan 3bayan bindi 2 kere kartı okuttu çarşı Bedesten durakta 6kişi bindi 1kişi kart okuttu 5kişi para verdi 4kere kartı okuttu şöför her durakta 1kişi eksik okutuyor dikkatinize

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir