yorum 1

Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü | Kars Merkez Kars

Kars ilimizin Kars Merkez ilçesinde kayıtlı olan Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Kars Merkez müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Kars adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Adresi

Adres: Örnek Mahallesi, A. Gaffar Okkan Bulvarı, Dsi Tesisleri, Merkez, Kars Merkez/Kars

Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası

Telefon: (474) 212 5804

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Kars DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Kars Merkez Kars iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan DSİ Spor Kulübü | Kars Merkez Kars başlıklı firmamız da DSİ Spor Kulübü adres, DSİ Spor Kulübü iletişim ve DSİ Spor Kulübü şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. Savaş daşdemir

    Kars Akyaka demirkentköyü devletdemiryolu altı sulama kanalı tahliye kanalı önü kapalı olması sonucu benim pancarı içinden sıkılıyor gereyın yapılmasın arz ediyorum savaş daşdemir

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir