yorum 1

Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi | Çiğli İzmir

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde kayıtlı olan Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi Çiğli müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi İzmir adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi Adresi

Adres: 8250 Sokak, No:57 Çiğli/İzmir

Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi Telefon Numarası

Telefon: (232) 329 3132

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Sınırlı Sorumlu Çiğli Pelit Konut Yapı Kooperatifi Çiğli İzmir iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Sınırlı Sorumlu Çiğli Assos Konut Yapı Kooperatifi | Çiğli İzmir başlıklı firmamız da Sınırlı Sorumlu Çiğli Assos Konut Yapı Kooperatifi adres, Sınırlı Sorumlu Çiğli Assos Konut Yapı Kooperatifi iletişim ve Sınırlı Sorumlu Çiğli Assos Konut Yapı Kooperatifi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. ayhan

    Sinirili sorumlu çiğli pelit yapi koparatifinin sitenizde verdigi firma reklaminda kullandigi 0232 329 31 32 numarali telefon hatti ve fax sahsima aittir kişisel bilgilerimi izinsiz yayinlamaktasiniz durumun en kisa zaman da duzeltilmesini talep ediyorum aksi taktirde dogrulama yapmadan numarami yayinladiginiz için yasal yollardan beni yiprattiginiz icin tarafınıza maddi manevi tazminat davasi acicagimi bildiririm
    Ayhan

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir