yorum 1

Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü | Konak İzmir

İzmir ilimizin Konak ilçesinde kayıtlı olan Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü Konak müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü İzmir adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü Adresi

Adres: Şehit Fethibey Caddesi, No: 116, Kat: 1, Pk: 35210, Pasaport, Konak/İzmir

Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası

Telefon: (232) 446 2292

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Denizbank Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü Konak İzmir iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Denizbank Manavkuyu Şubesi | Bayraklı İzmir başlıklı firmamız da Denizbank Manavkuyu Şubesi adres, Denizbank Manavkuyu Şubesi iletişim ve Denizbank Manavkuyu Şubesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. Serpil işli Çomak

    Tr620013400001437835600004 vadeli hesap müşteri nizm 20-08-2017 tarihinde internet mobil bankacılığı ndan hesaplarımı incelerken hesabımın faiz günü 21-08-2017 iken yanlışlıkla kapatmış bulundum aynı gün ve saat içinde bunu 4440800 ü arayarak bildirdim. Kendi yapmış olduğumuz işlemi hafta sonu düzeltemeyiz dediler, böylelikle benim 390 TL lik faizim yanmış oldu. Bu parayı almak için 1 ay bekleyip kaybedince bu ekonomik darlıkta bana gerekli olan parayı alamadım ve zor durumda kaldım. Gerekli işlemin yapılarak paramın tarafıma yatırılmasını saygıyla rica ederim.

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir