yorum 1

Sanayi Mezarlığı | Kağıthane İstanbul

İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde kayıtlı olan Sanayi Mezarlığı hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Sanayi Mezarlığı Kağıthane müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Sanayi Mezarlığı İstanbul adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Sanayi Mezarlığı Adresi

Adres: Kağıthane, Mezarlık Yolu, Sanayi, Kağıthane/İstanbul

Sanayi Mezarlığı Telefon Numarası

Telefon:

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Sanayi Mezarlığı arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Sanayi Mezarlığı Kağıthane İstanbul iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Zincirlikuyu Mezarlığı | Şişli İstanbul başlıklı firmamız da Zincirlikuyu Mezarlığı adres, Zincirlikuyu Mezarlığı iletişim ve Zincirlikuyu Mezarlığı şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. ayşe

    Sanayi Mezarlığı Müdürlüğüne Sesleniyorum.Annemin Mezarına Rahat Girip Duamı Okuyamııyorum,Nerde İpi Kopuk Serseri,Balici Varsa Hepsi Orda Mevcut.Mübarek Mezarlık Değil SAnki Bali Çekme Yeri.Küçük Çocukların Kafayı Çektikten Sonra Horon Teptiğine Şahit Oldum.bu Ne REzillik.Mezarların Üzerinde Fink Atıyorlar.Ve KAlkıp Ses Çıkaramıyoruz Saldırıya Uğrarız Diye.Buna Bir Çözüm Mezarlığın Etrafı Olduğu Gibi Çembere Alınsın Bunu Talep Ediyorum HEryerden giriş Olmasın.Bekçileri Olsun.MEzarlıklar Kontrol Altında Olsun.Oraya Gitmeye Korkar Oldum.bu ne Kepazelik,Rezillik Bunlar Nedir.Bir tek Benmi DEnk GEliyorum.Orda SErseri Çocuklar Hem Bali Çekip,Hem SErserilik Yapıp,Hem ARkamızdan Küfür ediyorlar.Müstehcen Küfürler,Şimdi O kişileri Vururmusun Öldürürmüsün,Ben Bir Bayan Olarak Birşey yApamıyorum.Mağdurum.Lütfen Bunun Önlemi Alınsın.Bizim Gidip İbret Alacağımız Bir ortamın Böyle SErserilerle Etrafının Çevrili Olması Ne kadar Acı,Lanet Olsun Böyle İnsanlara.Pislik Yaparlerken GEbersinler Küçüğünden Tutun Büyüğüne Kadar,Zerre Acımam.Hepsinin Canı Cehenneme.Lütfen Mezarlıkla İlgili Gerekli Önlemler Alınsın.Rahat Rahat MEzarlık Ziyaretlerimi Yapmak İstiyorum.

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir