yorumlar 2

Ramzey Motorsiklet | Tuzla İstanbul

İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde kayıtlı olan Ramzey Motorsiklet hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Ramzey Motorsiklet Tuzla müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Ramzey Motorsiklet İstanbul adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Ramzey Motorsiklet Adresi

Adres: Orta Mahallesi, Orhanlı Mevkii, Akdeniz Caddesi, No: 9, Tuzla/İstanbul

Ramzey Motorsiklet Telefon Numarası

Telefon: (216) 304 1111

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Ramzey Motorsiklet arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Ramzey Motorsiklet Tuzla İstanbul iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Özkar Tekstil | Sultangazi İstanbul başlıklı firmamız da Özkar Tekstil adres, Özkar Tekstil iletişim ve Özkar Tekstil şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  1. hidayettin YILDIRIM

    Slm sayın yetkili öncelikle telefonlarına neden bakıyorsunuz 150 CC lik 2016 model motor aldım bayiilerinizden motor ara yapıyor ve parça degistiriyorlar ücret alıyorlar garintiden parası gelince sizi ararım paranın iyada ederiz diyorlar bu nasıl esnaflık neden insanları dolandiriyosun bunu tekelci mahkemesine verecem faturasına birlikte

  2. Oğuz Ergün

    2016 model aldığım motorumun parasını ödediğim faturası çıktı bir hafta almaya gidemedim dükkan kapandı dükkanın ise muhasebecisine borcu varmış muhasebeci parasını alamayınca benim faturamı almış şimdi fatura muasebecide motor bende faturanın fotoğrafı var sadece uygunluk belgesi falanda muhasebecide şase numarası vererek Türkiye genelinden yeniden bir uygunluk belgesini nasıl alıcam motora ruhsat çıkartmam plaka almam lazım yardımcı olurmusunuz

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir