yorumlar 2

Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük | Ataşehir İstanbul

İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde kayıtlı olan Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük Ataşehir müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük İstanbul adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük Adresi
Adres: Kayışdağı Caddesi, No: 1/1, Büyükhanlı Plaza, Pk: 34752, İçerenköy, Ataşehir/İstanbul

Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük Telefon Numarası
Telefon: (0216) 579-9444

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Peugeot Türkiye | Genel Müdürlük Ataşehir İstanbul iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Altherm Klima | Ümraniye İstanbul başlıklı firmamız da Altherm Klima adres, Altherm Klima iletişim ve Altherm Klima şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  1. Muhsin GÜRCAN

    3008 suv cty line pejo arabamı mart ayı sonlarında kahyaoğlu firmasından aracı görmeden satın aldım. Araç birkaçgün sonra gece 6-7 sularında hava karardığında teslim aldım ,sabah arabaya binmeden gündüz gözüyle baktığımda arka koltuk arsındaki derinin çizilmiş olduğunu gördüm, ayrıca masaj ve yan koltuğun elektrikli olacağı söylenmesine rağmen bu özelliklerin araçta olmadığını gördüm hemen aracı aldığım yere sabahtan gittim ve durumu izah ettim.Servis müdürü gördü yetkili müdür ile görüştü ve arka koltuk değişimi ile ilgili olarak Fransa ile temasa geçileceği söylendi.Hala bir arama yapılmadı.Aracı bir kaç gün içinde parfümünün çalışmadığını gördüm.Ben iş adamıyım zamanım kısıtlı ve çok kıymetli.Buna rağmen dört kez servise gittim durumu anlattım bir çözüm bulamadılar.En son servise çektiler oradanda bir sonuç alamadım.Servis yetkilisinin bölge sorumlusuna olayı ilettiğini birkaçgün içinde geleceğini ve haber verileceğini söylemesi üzerinden bir ay geçmesine rağmen henüz haber verilmedi.Netice olarak ayıplı bir mal satın aldığımı , yeterli eğitimin alınmadığı veya verilmediği kanısındayım. Yasal haklarım saklı kalmak üzere bilgilerinize arz ederim.Ayrıca Fransaya da şikayet dilekçemi ileteceğim.

  2. abdulkerim argon

    2011 model rcz model aracımı sıfır aldım 2013 yılında ön torpido kısmında kabarmalar oldu aracımı Ankara ABC Peugeot servisine götürdüm kabarmaların üründen kaynaklandığı için garantiden değiştirildi. Fakat 2017 yılında ön torpidoda deride tekrar kabarmalar oldu İstanbul genel merkezle iletişime geçtim aracın garantisi doldugundan dolayı yardımcı olamadıklarını ve ücretli olarak değiştirebileceklerini söylediler 12000 TL ben sürekli aracımın torpidosunumu değiştirmem gerekiyor.

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir