yorum 1

Hami Elektronik Turizm Tekstil | Güngören İstanbul

İstanbul ilimizin Güngören ilçesinde kayıtlı olan Hami Elektronik Turizm Tekstil hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Hami Elektronik Turizm Tekstil Güngören müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Hami Elektronik Turizm Tekstil İstanbul adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Hami Elektronik Turizm Tekstil Adresi

Adres: Prof. Muammer Aksoy Caddesi, No:10 Zeytinburnu Osmaniya Çobançeşme Koşu Yolu Bul. Marmara Forum Avm S Blk. 40 Merter, Güngören/İstanbul

Hami Elektronik Turizm Tekstil Telefon Numarası

Telefon: (212) 635 9880

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Hami Elektronik Turizm Tekstil arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Hami Elektronik Turizm Tekstil Güngören İstanbul iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Marmara İthalat İhracat ve Ticaret | Ümraniye İstanbul başlıklı firmamız da Marmara İthalat İhracat ve Ticaret adres, Marmara İthalat İhracat ve Ticaret iletişim ve Marmara İthalat İhracat ve Ticaret şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

 1. çağlar cengiz

  iyi akşamlar.bu gün sizden bana BM 260 modeli kenwood ekmek makinası geldi.ama içinde türkçe kullanma klavuzu yoktur,lütfen türkçe kullanma klavuzunu gönderirseniz memnun olurum yoksa afaki kullanmak zorunda olacağız ki bu da bizi sıkıntıya düşürür mağdur eder
  adresim :çağlar cengiz
  aydınevler mahallesi amiral orbay caddesi derinbay&kılıçaslan apt. 32-34 A blok kat 1 daire 16
  maltepe /istanbul
  telefonum: 05324666652

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir