yorumlar 4

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü | Merkezefendi Denizli

Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde kayıtlı olan Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Merkezefendi müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Denizli adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Adresi

Adres: 15 Mayıs Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No:125, Denizli, Merkezefendi/Denizli

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Telefon Numarası

Telefon: (258) 555 4141

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Merkezefendi Denizli iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan İşkur Denizli İl Müdürlüğü | Merkezefendi Denizli başlıklı firmamız da İşkur Denizli İl Müdürlüğü adres, İşkur Denizli İl Müdürlüğü iletişim ve İşkur Denizli İl Müdürlüğü şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Comments

 1. Ergün SARIBAL

  sayın yetkili internetimi 4-5 ay kadar önce abone oldum o zamandan bu zamana kadar hergün kopmalar meydana gelmekte haftada en az iki defa müşteri hizmetlerini arasamda kesinlikle mağduriyetim giderilmedi, hatta problem olduğunu sanıyorum müşteri hizmetleri gelip bakarsak en az 100 tl masraf gider dediler burası önceden kullanılan bir işyeri böyle bi sıkıntı para talep edilmeden bakılmıyor mu? benim sıkıntımın bir çaresi var mı konuyla alakadar olurmusunuz teşekkür ederim

 2. ALİ ARAPLI

  Türk Telekom kadar lanet bir kurum yok. Milleti abone edebilmek için etrafında 10 tur, aboneliklerini iptal etmemek için 20 tur atıyorlar. Denizlide öğrenci olan oğlum 9 gün için kullandığı internet için arıza bildiriminde bulunduğu halde arayan soran yok. Ancak hizmet vermedikleri günün parasını almayı biliyorlar. Kendi aileniz yada çocuklarınız aynı mağduriyeti yaşasaydı ne yapardınız ? Nasıl küfür edebileceğinizi tahmin edebiliyorum. Çünkü bende aynı şeyi yapıyorum.

 3. Resul çapan

  6 aydır bir nakil yaptıramadım altyapı Yok ama iptal etmiyorsunuz altyapı yapıldı bir önümüzdeki internet kulanıyor bizde Yok biz binada iki ayle oturuyoruz ayni gün içinde ben Telekom a gitim altyapı hazır degil dendi komşumu aradım anlatım 1saat içinde ona demişlerki iki üç gün içinde açılacak benim üç çoçuğum var ikisi okuyor bu çağda böyle imkanlarla böyle büyük bir ülkeye sizin milete bu yaptığınıza ne denir çok şey ama işin hakkıyla yapmayanlar Allah’ınızdan bulun inşalah

 4. Bülent

  Bu kadar sorumsuz umursamaz bir kurum.Geçen yıl iş yerimin kablo hattını bir kamyon koparmış internet gitti aradık 100 defa şikayet bıraktık 8 ay sonra direk dikildi.Çözüldü Malesef bu sene başka bir direk dikilecek açıklaması İLE 2 ay geçti paraları faturaları af etmiyorlar.Siz ödeyin sonra gelecek faturadan düşeriz diyorlar.

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir