yorumlar 5

BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu | Akyurt Ankara

Ankara ilimizin Akyurt ilçesinde kayıtlı olan BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu Akyurt müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu Ankara adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu Adresi

Adres: Balikhisar Mahallesi, Köyiçi Serpmeleri No: 783, Akyurt/Ankara

BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu Telefon Numarası

Telefon: (312) 847 5150

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
BİM Ankara Akyurt Bölge Deposu Akyurt Ankara iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan BİM Ankara Güzelhisar Bölge Deposu | Akyurt Ankara başlıklı firmamız da BİM Ankara Güzelhisar Bölge Deposu adres, BİM Ankara Güzelhisar Bölge Deposu iletişim ve BİM Ankara Güzelhisar Bölge Deposu şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Comments

 1. Fatma Türk

  Sayın Yetkili ,
  Ankara Öveçlerde ikametgah eden bir müşteriniz olarak satışa sunduğunuz ürünlerinizden memnun olduğumu, burada çalıştırdığınız personelden herhangi bir şikayetimin olmadığını belirtmek isterim. Ancak mağazanızda alışveriş yaptığım bazı zamanlarda denk geldiğim olumsuz bazı davranışları size bildirmek ve gerekli önlemlerin alınması hususunda sizden gerekli hassasiyeti göstermenizi istemekteyim. Söz konusu durum yaklaşık 1 hafta önce öveçler şubesinde alışveriş yaptığım sırada üst düzey yöneticinin (Bölge Sorumlusu, Pazarlama Müdürü…v.b.) mağaza personeline hakaret etmesi, müşterinin yanında olumsuz hareketler sergilemesi, erzak kolilerinin ortada olduğu gerekçesiyle erzak kolilerini tekmelemesi şeklinde gerçekleşmiştir. Sizde taktir edersiniz ki böyle bir durumun yaşanması müşteri açısından son derece olumsuz bir davranıştır. Böyle bir ortamda müşteriniz olarak alışveriş yapmak istemem. Ayrıca sizinde bildiğiniz gibi sizinle çalışmakta olan personelinizin bu muameleye maruz kalması karşılıklı iş ahlakı açısından uygun değildir. Yukarıda bahsedilen tüm olaylara istinaden sizden üst düzey Yöneticilerinizin (Bölge Sorumlusu, Pazarlama Müdürü…v.b.);
  Personele davranış ve yaklaşımı hakkında
  Var olan sorunların ulu orta müşterilerin yanında konuşulması hakkında
  Erzak içeren kolilere gerekli özenin gösterilmesi hakkında , …v.b. gerekli eğitimi alması gerektiğini düşünmekteyim.
  Bahsedilen bu konularda gerekli eğitimin verilmesini, böyle çalışanlarınızın uyarılmasını, gerekli bilgi-tecrübe-donanıma sahip kişilerin böyle pozisyonlara getirilmemesini bir müşteriniz olarak talep etmekteyim.

 2. HİKMET YOLA

  İyi günler .Bugün Birlik mahallesi 8.cadde no 67 magazanızdan alışveriş yaptım her defasında neden su koymuyorsunuz dolaba bu sıcakta her şubenizde konuyorda burada neden konmuyor diye sordum .koyduk bitti dediler(2 bayan çalışan.birinin adı Yasemin Taşcı)koyuyoruz bşimdi bitti dediler bende tesadüfen her sordugumda yeni bitiyor ne tesadüf .Dışarda çene çalıp sigara içeceğinize hangi mal eksildi bitti diye konrol ediniz o zaman dedim.Bana verdikleri cevap aldığımız asgari ücret daha ne bekliyorsunuz.İşiniz gücününz şikayet diye birde üste çıktılar.Bende aldığın parayı beğenmiyorsan çalışma zorla çalıştıran yok sizi dedim.Nereye şikayet ederseniz edin diye birde fırça yedim.Gereğini size bırakıyorum .Artık o mağazanızla alışveriş işim bitmiştir..

 3. mustafa emre

  mağazanızdan memmunum.ancak aknaz kaşar alıyorum,daha önce tuzu azdı şimdi çok fazla yani bilimsel olarak yüzde elli oranında miktarın azaltılması,aynı şekilde az tuzlu tenekede zeytin aynı şekilde tuzu arttı lütfen bu konuda vatandaş olarak yardımlarınızı bekliyoruz.sağlıklı yaşam dileğiyle…

 4. Songül öden

  Öveçler 2 ata mağazsında bulunan tuğba gedik isimli magaza sorumlunuzdan şikayetçiyim kendisi son kullanım tarihlerine dikkat etmesine ragmen bile ve isteyerek sırf kâr ugruna son gününe kadr satısa sunmaktadır. Bolge sorumlusu olan isminin kenen koç oldugunu öğrendiğim yetkili i ise magazya gelen musterilerin yaninda magazada calisan personellerine hakaret etmektedir. Hicbir yetkili kisinin personellerine bu sekilde hakaret etmesi dogru degildr. Musteriniz olarak bundan cok rahatsizlik duydugumj bildirmek isterim.ata magazanidan birdaha alisveris yapmayi dusunmuyorum bu butun magazalariniz icin gecerlidir. Gerekli kisilerin bu konular hakkinda yeterli onlemi almasini rica ederim. Ozellikle kenan koc hakkinda onlem alinmasi rica olunur.

 5. Fatma Durmuş

  Merhaba
  Bu firmaya 2 ay önce iş başvurusunda bulundum. Daha önce A101 de çalışmış olmam sebebiyle bizimle çalışmanız mümkün değil şeklinde bir cevapla karşılaştım. Kurumsal ve profesyonel olduğunu iddia eden bir firma böyle bir uygulama ile aslında ne kadar basit ve yerel olduğunu göstermiş oldu. Discount sistemiyle çalışan toplam üç firma varken bu nasıl bir mantik ve ön yargıdır. A101 de çalışmış olmak yüz kızartıcı bir suç da benim mi haberim yok acaba? Insan kaynaklari sıfır. Ayrıca edilen şikayetler asla dikkate alinmiyor. Cumhurbaşkanı, başbakanla bile görüşülebilen bu dönemde akyurt bolge genel müdürü kendini ulaşılmaz sanıp insanlarla konusma geregı bile duymuyor. Böyle egolu ve ön yargılı insanlarin bu konumlara gelmeleride ayrica enteresan… müşteri sikayet elemani mehtap adıgüzel isimli elemanda insanlara bagirarak ve suratina kapatarak cevap veriyor. Musteri memnuniyeti ve halkla iliskiler berbat. Üst duzey yoneticiler bunu dikkate almazsa basari citasi git gide düşecektir

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir