yorum 1

Bauhaus Söğütözü Cepa AVM | Çankaya Ankara

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde kayıtlı olan Bauhaus Söğütözü Cepa AVM hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Bauhaus Söğütözü Cepa AVM Çankaya müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Bauhaus Söğütözü Cepa AVM Ankara adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Bauhaus Söğütözü Cepa AVM Adresi

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7. Km. 17. Sokak, Cepa Alışveriş Merkezi No: 2 Kat: -3, Balgat, Çankaya/Ankara

Bauhaus Söğütözü Cepa AVM Telefon Numarası

Telefon: (312) 295 6800

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Bauhaus Söğütözü Cepa AVM arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Bauhaus Söğütözü Cepa AVM Çankaya Ankara iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Ümitköy Kavşağı | Etimesgut Ankara başlıklı firmamız da Ümitköy Kavşağı adres, Ümitköy Kavşağı iletişim ve Ümitköy Kavşağı şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. Vedat Gökgöz

    Mağazanızdan yaptığım alım sırasında gerek ürün seçmede, ürün mukayesede, ürünün yerini bulmada bize çok yardımcı olan öncelikle Neslihan Hanıma, Aylin Hanıma ve ürün değişimi için bize yol gösteren Sinan Beye,böyle özverili personel çalıştırdığınız için firmanıza şahsım ve eşim adına çok teşekkür ederim.

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir