yorum 1

Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark | Altındağ Ankara

Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde kayıtlı olan Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark hakkındaki iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark Altındağ müşteri yetkilisi iletişim bilgileri, kayıtlı adresi ve güncel telefon numarası sitemiz kanalı ile size ulaşmakta.Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark Ankara adres ve telefon numaralarını sitemiz kanalı ile takip edin.

Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark Adresi

Adres: Karapürçek Mahallesi, 2. Cadde, No: 40, Karapürçek Su Parkı, Altındağ/Ankara

Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark Telefon Numarası

Telefon: (312) 377 1687

Adresitelefon.com ‘da yayınlanan telefon numarası ile Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark arayarak adresi için pratik yol tarifi alabilirsiniz. Ülkemizde’de ilçe ve şehir bazında bulunan tüm kurum ve firmaların neredeyse tümünün adresi ve telefon bilgilerine sitemiz vasıtası ile erişebilirsiniz.
Altındağ Belediyesi Karapürçek Aquapark Altındağ Ankara iletişim adres ve telefon haritalı bilgilerinin hatalı olabileceğini sezerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve en kısa sürede düzeltmeyi yayınlayalım. İlginiz ve sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önceki firmamız olan Altındağ Belediyesi Su Parkı Tesisleri | Altındağ Ankara başlıklı firmamız da Altındağ Belediyesi Su Parkı Tesisleri adres, Altındağ Belediyesi Su Parkı Tesisleri iletişim ve Altındağ Belediyesi Su Parkı Tesisleri şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far

  1. Selma keskin

    Bugün yaşadığım bir olay beni soğuttu bu tesisten..kendisinin babasının çiftliğinde yüzmeye gelmişiz gibi çocukları azarlaması ve benim buna karşı çıkmam neticesinde saygısızlığın dozunu artırıp çirkefleşen 1.60 boyunda ki zayıf sarı saçlı bayandan (adının Esra olduğunu söyleyen)şikayetçiyim!!!!böyle mahalle ağızlı insanlar vitrine koyulmamalı

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir